بهداشت و سلامت پوستریپورتاژ ، تبلیغات

پلاسماتراپی چگونه انجام میشود

در این مقاله به پلاسماتراپی چیست، پلاسما درمانی بینی، پلاسمای صورت و موارد مشابه می پردازیم. اگر بخواهیم پلاسماتراپی را تعریف کنیم، پلاسماتراپی یک روش درمانی مدرن است که امروزه یکی از جدیدترین روش های جوانسازی و جوانسازی پوست است.

همانطور که می دانید در دنیای امروزی که رقابت زیادی برای زیبایی وجود دارد، داشتن پوست خوب از عوامل زیبایی بسیار مهم است و زیبایی و شادابی پوست تاثیر زیادی در زیبایی فرد خواهد داشت.
این روش معمولا به عنوان جایگزینی برای بوتاکس انتخاب می شود. بازسازی پوست با پلاسما یک روش جدید غیر لیزری است. از نظر علمی، پلاسما یک گاز یونیزه با انرژی بالا است که از یون ها و الکترون های خنثی زیادی تشکیل شده است که آزادانه حرکت می کنند. برای بیان بهتر حالت پلاسما تصور کنید که سه نوع کلی حالت ماده در طبیعت وجود دارد. این سه حالت جامد، مایع و گاز هستند. جامد با گرفتن انرژی به مایع تبدیل می شود و همچنین مایع با افزایش انرژی به گاز تبدیل می شود.
انرژی پلاسما اکنون بیشتر از ماده گازی است. برای مثال رعد و برق حالت پلاسما را نشان می دهد. این حالت از ماده دمای بسیار بالایی دارد و به دلیل فشار کم به طور قابل توجهی مستعد اتلاف انرژی است. در نتیجه در تماس با یک جسم سردتر مانند بدن انسان، انرژی آن به بافت بدن تخلیه می شود.
اگر به دنبال بهترین مرکز پلاسماتراپی در شیراز هستید می توانید لیست مراکز پلاسماتراپی شیراز را مشاهده کنید.

کاربرد پلاسما درمانی:

جوانسازی پوست و پلک ها، رفع افتادگی پلک های بالا و پایین، از بین بردن خطوط و چین و چروک های ریز اطراف چشم یا اطراف دهان و سایر نواحی چروکیده صورت. پلاسما همچنین به لیفت صورت و سفت شدن پوست پیشانی، گردن و چانه کمک می کند و همچنین بر ترک های پوستی (استریا) تأثیر می گذارد و همچنین منجر به لیفت شکم می شود.

سایر کاربردهای پلاسما درمانی عبارتند از:

پلاسما درمانی بینی
لیفت بینی
جوانسازی دست
کیسه های چربی دور چشم را بردارید و پف زیر چشم را از بین ببرید
درمان عروق سطحی پوست یا وریدهای عنکبوتی
از بین بردن آکنه فعال در بزرگسالان یا اسکارهای طبیعی یا جراحی

برای دریافت نوبت آنلاین پلاسماتراپی به وب سایت پذیرش آنلاین مراجعه کنید

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا